Oyun İndir Pes 2019 Türkçe Spiker indir – Full PC

TorrentOyun Çevrimdışı

TorrentOyun

TO ADMİN
Vip Üye
Gold Üye
Aktif Üye
İlgi Alanı
Oyunlar

ww-pro-evolution-soccer-pes-2019-pc-steam-66328.png

Pes 2019 Türkçe Spiker, 2018 DEN 2019 için uyarlanmış türkçe spiker yamasıdır extrem sports nickli arkadaşımız tarafından denenmiş
türkçe futbolcuların isimlerinin söylenmesi maç hakkında yorumlar gibi bir çok seslendirme mevcut yıllardır beklenen
ve konami ve fifa gibi sömürgecilerin hala eklemek istemedikleri,türkçe spikerin yerini bi nebze olsada hasan mustan sayesinde
bunu kullanıp maçın heyecanını ikiye katlayabilirsiniz. unutmadan yedek alıp deneyiniz

Oyunlarınızın kurulu olduğu data klasörüne atınız.

video.png

spiker.jpg

Pes 2019 Türkçe Spiker

lnk

lnk

Link Güncelleme Tarihi:

sezer16

Üye
İlgi Alanı
Oyunlar
PES-2019-SP%C4%B0KER.jpg

Pes 2019 Türkçe Spiker, 2018 DEN 2019 için uyarlanmış türkçe spiker yamasıdır extrem sports nickli arkadaşımız tarafından denenmiş
türkçe futbolcuların isimlerinin söylenmesi maç hakkında yorumlar gibi bir çok seslendirme mevcut yıllardır beklenen
ve konami ve fifa gibi sömürgecilerin hala eklemek istemedikleri,türkçe spikerin yerini bi nebze olsada hasan mustan sayesinde
bunu kullanıp maçın heyecanını ikiye katlayabilirsiniz. unutmadan yedek alıp deneyiniz

video.png

spiker.jpg

Pes 2019 Türkçe Spiker

lnk

lnk

Hocam hayırlı geceler olsun. Bu Türkçe spikerli mıdır birde Xbox 360 ta oynatirmi hiç bilgim yoktur burdaki oyunlar hakkında cihazım kırıktır nasıl yükleme yapabiliriz. Teşekkürler.​

sezer16

Üye
İlgi Alanı
Oyunlar
Merhabalar. Xbox 360 E kırık olana konsoluma hangi oyunları yükleyebilirim biri bana yardımcı olursa çok sevinirim

sezer16

Üye
İlgi Alanı
Oyunlar

Ekli dosyayı görüntüle 79

video.png

spiker.jpg

Pes 2019 Türkçe Spiker

lnk

lnk

Hocam teşekkürler. 360xbox konsoluma uyum sağlar mı dir. Flash belleğe atıyoruz indirip direk doğrumu. Lütfen biri bana ses verirse çok mutlu olurum bilgim hiç yok. Sadece kırık 360 Xbox konsoluma oyun yüklemek istyordum

TorrentOyun Çevrimdışı

TorrentOyun

TO ADMİN
Vip Üye
Gold Üye
Aktif Üye
İlgi Alanı
Oyunlar
Hocam teşekkürler. 360xbox konsoluma uyum sağlar mı dir. Flash belleğe atıyoruz indirip direk doğrumu. Lütfen biri bana ses verirse çok mutlu olurum bilgim hiç yok. Sadece kırık 360 Xbox konsoluma oyun yüklemek istyordum
:) hocam bakın orada PC diyor. Bilgisayar oyunları forumundasınız. xbox ile ilgili bir içerik yok. Siz olayları baya karıştırmışsınız. xbox oyunları için google yazın farklı forumlardan içerik bulabilirsiniz. ayrıca bu içerik oyun değil yamadır.

Not: Xbox oyunları değildir.

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
6,802
Kullanıcılar
4,945
Son üye
Tigremmy